מי אני?

ואיך הגעתי לכינור

תפקיד הכינור

מהקונסרבטוריון דרך הביטלס ועד לקניה ווסט

איך מצאתי את הצליל שלי

ואיך אתם יכולים למצוא את שלכם!

הכל עניין של גישה

הגישה של מיכאל להלחנה, עיבוד וניהול ומה אפשר ללמוד ממנה

"הכינור החדש" - כיתת האמן של הזמר-כנר הבינלאומי מיכאל גריילסאמר

"הכינור החדש"

כיתת האמן האינטראקטיבית של מיכאל גריילסאמר,  הכנר-זמר הבינלאומי, מאפשרת למשתתפים ולמשתתפות, דרך הכינור והניסיון העשיר של מיכאל במגוון סגנונות מוזיקליים, לפתוח את הראש ולמצוא את המקום הייחודי שלהם בעולם המוזיקה המשתנה כל הזמן. 

בנגינה ובשיחה משותפת, תוך כדי הדגמות ודוגמאות מהנות, נבחן יחד את הדרך למציאת פתרונות לאילתור, הופעה על במה, התנהלות עצמאית ועוד. 

כיתת האמן מיועדת לכולם.ן, לא רק לנגני כינור או למוזיקאים בפרט.

להזמנות ופרטים נוספים

    מיכאל גריילסאמר, הזמר-כנר בעל הכרה בינלאומית עם שלושה אלבומים מאחוריו, והתפרסם עם הלהיטים "יאללה בואי" ו"אשתי היקרה" פותח כיתת אומן ייחודית ומרתקת. הקריירה המוזיקלית של מיכאל גריילסאמר היא ייחודית, נועזת וחדשנית ומהווה השראה למוזיקאים צעירים רבים המבקשים ללמוד איך להסתדר ולהתקדם בעולם המוזיקלי הישראלי והבינלאומי. גישתו יוצאת הדופן למוסיקה ולכינור בפרט יכול להוות השראה לכל מוזיקאי.ת. המוסיקה שיוצר גריילסאמר במגוון רחב של סגנונות, החל ממוזיקה קלאסית לרוק, ועד למוסיקת עולם, רגאיי ופופ, הפכה אותו לאמן מיוחד ולדמות חינוכית בעולם המוסיקה של היום. בנוסף, הטכניקות הוירטואוזיות שלו ככנר העניקו לו הזדמנויות רבות לשיתוף פעולה עם כמה מהנגנים המומחים ביותר בעולם בתחום המוסיקה האירית, קאריבית וערבית, וסייעו לו לרכוש ידע יקר ערך שהוא נלהב לחלוק ולהעביר הלאה לדור המוסיקאים הבא.